Home Shop 11.6 inch Lenovo ThinkPad Helix-G2 Detachable, Intel M5Y10C/ICM, 0.8 GHz, 128 GB, Intel HD5300/IGP, Windows 10
Back to products
Lenovo ThinkPad Helix-G2 Detachable, Intel M5Y10C/ICM, 0.8 GHz, 128 GB, Intel HD5300/IGP, Windows 10
Compare
Add to wishlist
18 People watching this product now!
SKU: B01LY19Z4O Category: 11.6 inch
Share:
  • Description
  • Reviews (0)
Description
Features
  • Processor: Intel Core M 5Y10c Dual-Core
  • Base Frequency: 800MHz
  • Turbo Frequency: Up to 2.0GHz
  • Core Name: Broadwell
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
Rated 2 out of 5
Rated 1 out of 5
Reviews
Clear filters
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lenovo ThinkPad Helix-G2 Detachable, Intel M5Y10C/ICM, 0.8 GHz, 128 GB, Intel HD5300/IGP, Windows 10” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
You have to be logged in to be able to add photos to your review.
Related products
-16%
Compare
Quick view
Add to wishlist
Lenovo N22 11.6-inch High Performance Laptop Notebook (2016 New Premium Edition) ( Intel Dual-Core
11.6 inch